Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj ludzie dla mnie jesteście wszyscy chorzy na łeb i jeb***, pewnie zaraz powiecie to samo o mnie, ale wali mnie to. Ja znałam każdego z nich, postąpili bezmyślnie ale nikt nikogo tam na pewno nie zmuszał, chcieli to pojechali. Stała się wielka tragedia a wy szukacie sensacji teraz będziecie obrażać ludzi z krężnicy imbecyle. Artur zgina to szok dla wszystkich, ale chłopaków tez mi żal bo jakie oni będą mieli życie, chuja wiecie o nic a się udzielacie !!! skończcie te farmazony bo to i tak nikomu nie pomoże i życia Arturowi nie zwróci. Ciekawe jak byście się czuli jak by to wasz brat, syn, albo przyjaciel tak zgina? tez byście tak mordami szczekali? chamy w większości jesteście i tyle. Większość z was tu napier***a a potem pewnie przyjdzie na pogrzeb i będzie wielka skrucha tak? Mowie ten który prowadził nie zrobił tego celowo. Teraz jak byście mogli to byście ich wszyscy zlinczowali ale zastanówcie się co byście czuli jak znaleźlibyście się w takiej samej sytuacji, jak każdy o was mówiłby jak o mordercy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Oj ludzie dla mnie jesteście wszyscy chorzy na łeb i jeb***, pewnie zaraz powiecie to samo o mnie, ale wali mnie to. Ja znałam każdego z nich, postąpili bezmyślnie ale nikt nikogo tam na pewno nie zmuszał, chcieli to pojechali. Stała się wielka tragedia a wy szukacie sensacji teraz będziecie obrażać ludzi z krężnicy imbecyle. Artur zgina to szok dla wszystkich, ale chłopaków tez mi żal bo jakie oni będą mieli życie, chuja wiecie o nic a się udzielacie !!! skończcie te farmazony bo to i tak nikomu nie pomoże i życia Arturowi nie zwróci. Ciekawe jak byście się czuli jak by to wasz brat, syn, albo przyjaciel tak zgina? tez byście tak mordami szczekali? chamy w większości jesteście i tyle. Większość z was tu napier***a a potem pewnie przyjdzie na pogrzeb i będzie wielka skrucha tak? Mowie ten który prowadził nie zrobił tego celowo. Teraz jak byście mogli to byście ich wszyscy zlinczowali ale zastanówcie się co byście czuli jak znaleźlibyście się w takiej samej sytuacji, jak każdy o was mówiłby jak o mordercy!!!
No ale musisz przyznać że ten co prowadził jest mordercą a wszycy trzej to deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Mowie ten który prowadził nie zrobił tego celowo. Teraz jak byście mogli to byście ich wszyscy zlinczowali ale zastanówcie się co byście czuli jak znaleźlibyście się w takiej samej sytuacji, jak każdy o was mówiłby jak o mordercy!!!
Można by mu darować karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskoczę cie i racji nie przyznam, mylisz trochę pojęcia. Dla mnie on nie jest mordercą bo nie zrobił tego celowo to był wypadek. A co do tego co mówisz na ich temat hmm, jesli twój brat albo ojciec zabił by kogoś z twojej rodziny to tez byś powiedział o nich ze twoja rodzina to deb***e. Weź się człowieku zastanów obrażasz kogoś kto zgina tragicznie. dla mnie to jest chore to co tu piszecie. Ja nie wiem jakimi wy myślicie kategoriami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzę że tu nie ma w ogolę z kim rozmawiać. Zrozumcie w końcu ze to nie wy macie mu wymierzyć kare bo mało kompetentni jesteście. Kara na pewno będzie i nie mowie zęby nie ale wasze komentarze są nie do zniesienia robicie aferę jak to bywa w małych miejscowościach i teraz przez miesiąc będziecie mieli co opowiadać. To co się stało powinno być przestroga bo każdego to możne spotkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezsensowne gadanie co niektórych ludzi mnie przeraża .. widze że tłumaczenie '' przestańcie gadać głupoty '' nic nie daje najlepiej by było jakby każdy zajął się sobą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Ja widzę że tu nie ma w ogolę z kim rozmawiać. Zrozumcie w końcu ze to nie wy macie mu wymierzyć kare bo mało kompetentni jesteście. Kara na pewno będzie i nie mowie zęby nie ale wasze komentarze są nie do zniesienia robicie aferę jak to bywa w małych miejscowościach i teraz przez miesiąc będziecie mieli co opowiadać. To co się stało powinno być przestroga bo każdego to możne spotkać.
Nie ma tygodnia, żeby nie było takiej przestrogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie ktoś ma racje że nie ma tu z kim rozmawiać ... podejrzewam że większość z was kumplowała się z nimi a teraz na forum publicznie jeździcie po Dawidzie i reszcie powiem tyle każdemu mogło sie to zdarzyć i nie wszyscy są idealni więc jeśli nie macie nic sensownego do powiedzenia to zajmijcie się sobą i nie róbcie afery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
faktycznie ktoś ma racje że nie ma tu z kim rozmawiać ... podejrzewam że większość z was kumplowała się z nimi a teraz na forum publicznie jeździcie po Dawidzie i reszcie powiem tyle każdemu mogło sie to zdarzyć i nie wszyscy są idealni więc jeśli nie macie nic sensownego do powiedzenia to zajmijcie się sobą i nie róbcie afery
co ty pieprzysz? jakiemu każdemu? nie każdy jeździ naje***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda waszego kolegi, ale może tak musiało być,bo gdyby wrócili cali i zdrowi może po następnej imprezie na miejscu Artura siedziałby któryś z was z pijanym kierowcą a może i sam byłby po piwku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie znam nikogo z poszkodowanych ani Was ale poziom wypowiedzi na forum woła o pomstę do nieba!!! Gdzie szacunek dla ludzkich uczuć, osób którym jest teraz tak cięzko pogodzić się ze stratą ukochanego syna,brata,przyjciela.... .ON odszedł i nic ani Nikt nie jest w stanie przywrócić Go do życia a żal i mam nadzieję dobra pamięć o tym młodym chłopcu pozostanie na zawsze w sercach osób, które Go kochały.Ci, którzy pozostawili konającego przyjaciela albo byli tak zamroczeni i przestraszeni albo poprostu nie byli przyjaciółmi, ciężko jest kogoś ocenić wbrew pozorom, Oni i tak będą cierpieć do końca swoich dni, bo w myśl starego porzekadła "sumienie zębów nie ma ale gryzie" widok umierającego kolelegi, będzie towarzyszył Im na codzień i współczuję Wam tylko dlatego. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego Artura i modlę się byście wybaczyli tym chłopcom, bo z autopsji wiem, że wtedy łatwiej żyć. Z wyrazami szacunku łączę się w smutku:( Elsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
Szkoda waszego kolegi, ale może tak musiało być,bo gdyby wrócili cali i zdrowi może po następnej imprezie na miejscu Artura siedziałby któryś z was z pijanym kierowcą a może i sam byłby po piwku?
Przeleciałam ten wątek. Ufff! Popis głupoty i braku refleksji, infantylizm i bezmózgowie! Piszesz: może po następnej imprezie na miejscu Artura siedziałby któryś z was z pijanym kierowcą a może i sam byłby po piwku? Przepraszam - jakie "może"? Przecież to oczywiste: oni wszyscy powtórzą ten eksperyment (jeśli jeszcze tego nie zrobili) jutro, pojutrze itd. To dla nich coś naturalnego: nachlać się i jeździć autem, a niewykluczone, że i jakieś prochy, koksy albo inne dopalacze są w użyciu. Oni wszyscy są skazani na selekcję naturalną, która najskuteczniej uwalnia nas od śmieci i wszelkiej patologii, tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Jeden za drugim/drugą pójdą śladem tego Artura - to ich przeznaczenie! Rzeczywiście - nie ma tu z kim gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponia, głupią cipą jestes ty zjeb*** kretynko !!!!!!!! to gdzie wtedy byłam wielki ch** ciebie interesuje zjeb**** suko skamleniem nazwac moge twoje wypowiedzi na temat całej sprawy bo jestes tak pusta ze mi ciebie żal !!! a te słowa KOCHANY ZIOMEK bede wypowiadała do konca życia i tobie ch** do tego !!!! na takie osoby jak ty mam totalnie wyjeb*** nigdy bym mu nie powiedziała ze jest kretynem on był złotym człowiekiem ktorego nie zapomne a ty jedyne co możesz zrobić to juz zamknąć swoj niewyparzony ryj i nie wypowiadac sie na forum skoro go nie znałaś i baran to chyba ciebie zrobił i zapomniał wychowac bo jedyne co potrafisz to tylko mowic zle o innych i uzywac wulgarnych słów szczeniaro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryszjaaa napisał:
Ponia, głupią cipą jestes ty zjeb*** kretynko !!!!!!!! to gdzie wtedy byłam wielki ch** ciebie interesuje zjeb**** suko skamleniem nazwac moge twoje wypowiedzi na temat całej sprawy bo jestes tak pusta ze mi ciebie żal !!! a te słowa KOCHANY ZIOMEK bede wypowiadała do konca życia i tobie ch** do tego !!!! na takie osoby jak ty mam totalnie wyjeb*** nigdy bym mu nie powiedziała ze jest kretynem on był złotym człowiekiem ktorego nie zapomne a ty jedyne co możesz zrobić to juz zamknąć swoj niewyparzony ryj i nie wypowiadac sie na forum skoro go nie znałaś i baran to chyba ciebie zrobił i zapomniał wychowac bo jedyne co potrafisz to tylko mowic zle o innych i uzywac wulgarnych słów szczeniaro
Raczej totalnie naje***e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeleciałam ten wątek. Ufff! Popis głupoty i braku refleksji, infantylizm i bezmózgowie! Piszesz: może po następnej imprezie na miejscu Artura siedziałby któryś z was z pijanym kierowcą a może i sam byłby po piwku? Przepraszam - jakie "może"? Przecież to oczywiste: oni wszyscy powtórzą ten eksperyment (jeśli jeszcze tego nie zrobili) jutro, pojutrze itd. To dla nich coś naturalnego: nachlać się i jeździć autem, a niewykluczone, że i jakieś prochy, koksy albo inne dopalacze są w użyciu. Oni wszyscy są skazani na selekcję naturalną, która najskuteczniej uwalnia nas od śmieci i wszelkiej patologii, tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Jeden za drugim/drugą pójdą śladem tego Artura - to ich przeznaczenie! Rzeczywiście - nie ma tu z kim gadać! Pisze "może" bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem jasnowidzem>>>>>>>>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryszjaaa napisał:
Ponia, głupią cipą jestes ty zjeb*** kretynko !!!!!!!! to gdzie wtedy byłam wielki ch** ciebie interesuje zjeb**** suko skamleniem nazwac moge twoje wypowiedzi na temat całej sprawy bo jestes tak pusta ze mi ciebie żal !!! a te słowa KOCHANY ZIOMEK bede wypowiadała do konca życia i tobie ch** do tego !!!! na takie osoby jak ty mam totalnie wyjeb*** nigdy bym mu nie powiedziała ze jest kretynem on był złotym człowiekiem ktorego nie zapomne a ty jedyne co możesz zrobić to juz zamknąć swoj niewyparzony ryj i nie wypowiadac sie na forum skoro go nie znałaś i baran to chyba ciebie zrobił i zapomniał wychowac bo jedyne co potrafisz to tylko mowic zle o innych i uzywac wulgarnych słów szczeniaro
Oj, dziecko, nieładnie tak przeklinać w miejscu publicznym! Nie rozkręcaj się tak, bo i Twojego komputera IP trzeba będzie poszukać, tak jak Zosienki. Uważaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryszjaaa napisał:
Ponia, głupią cipą jestes ty zjeb*** kretynko !!!!!!!! to gdzie wtedy byłam wielki ch** ciebie interesuje zjeb**** suko skamleniem nazwac moge twoje wypowiedzi na temat całej sprawy bo jestes tak pusta ze mi ciebie żal !!! a te słowa KOCHANY ZIOMEK bede wypowiadała do konca życia i tobie ch** do tego !!!! na takie osoby jak ty mam totalnie wyjeb*** nigdy bym mu nie powiedziała ze jest kretynem on był złotym człowiekiem ktorego nie zapomne a ty jedyne co możesz zrobić to juz zamknąć swoj niewyparzony ryj i nie wypowiadac sie na forum skoro go nie znałaś i baran to chyba ciebie zrobił i zapomniał wychowac bo jedyne co potrafisz to tylko mowic zle o innych i uzywac wulgarnych słów szczeniaro
Koniec: "baran to chyba ciebie zrobił i zapomniał wychowac bo jedyne co potrafisz to tylko mowic zle o innych i uzywac wulgarnych słów szczeniaro" A na początku tych kwiecistych słów, wychowana a zarazem kulturalna Patryszjana pisze: Ponia, głupią cipą jestes ty zjeb*** kretynko. ciebie interesuje zjeb**** suko. jestes tak pusta ze mi ciebie żal Prośba do Patryszjany, pisz-mów to do lustra bo najłatwiej ta obłuda trafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryszjaaa napisał:
Ponia, głupią cipą jestes ty zjeb*** kretynko !!!!!!!! to gdzie wtedy byłam wielki ch** ciebie interesuje zjeb**** suko skamleniem nazwac moge twoje wypowiedzi na temat całej sprawy bo jestes tak pusta ze mi ciebie żal !!! a te słowa KOCHANY ZIOMEK bede wypowiadała do konca życia i tobie ch** do tego !!!! na takie osoby jak ty mam totalnie wyjeb*** nigdy bym mu nie powiedziała ze jest kretynem on był złotym człowiekiem ktorego nie zapomne a ty jedyne co możesz zrobić to juz zamknąć swoj niewyparzony ryj i nie wypowiadac sie na forum skoro go nie znałaś i baran to chyba ciebie zrobił i zapomniał wychowac bo jedyne co potrafisz to tylko mowic zle o innych i uzywac wulgarnych słów szczeniaro [/quote] [quote name='Patryszjaaa' date='25 lipiec 2010 - 22:13 ' timestamp='1280088814' post='319978'] Ponia, głupią cipą jestes ty zjeb*** kretynko !!!!!!!! to gdzie wtedy byłam wielki ch** ciebie interesuje zjeb**** suko skamleniem nazwac moge twoje wypowiedzi na temat całej sprawy bo jestes tak pusta ze mi ciebie żal !!! a te słowa KOCHANY ZIOMEK bede wypowiadała do konca życia i tobie ch** do tego !!!! na takie osoby jak ty mam totalnie wyjeb*** nigdy bym mu nie powiedziała ze jest kretynem on był złotym człowiekiem ktorego nie zapomne a ty jedyne co możesz zrobić to juz zamknąć swoj niewyparzony ryj i nie wypowiadac sie na forum skoro go nie znałaś i baran to chyba ciebie zrobił i zapomniał wychowac bo jedyne co potrafisz to tylko mowic zle o innych i uzywac wulgarnych słów szczeniaro
Koniec: "baran to chyba ciebie zrobił i zapomniał wychowac bo jedyne co potrafisz to tylko mowic zle o innych i uzywac wulgarnych słów szczeniaro" A na początku tych kwiecistych słów, wychowana a zarazem kulturalna Patryszjana pisze: Ponia, głupią cipą jestes ty zjeb*** kretynko. ciebie interesuje zjeb**** suko. jestes tak pusta ze mi ciebie żal Prośba do Patryszjany, pisz-mów to do lustra bo najłatwiej ta obłuda trafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tych dwóch kolesi uciekło z miejsca wypadku to skąd wiadomo ile mieli promili ? matka 16 latka przywiozła ich na policje .. podobno, bo tego na pewno nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO KTO W KOŃCU PROWADZIŁ SAMOCHÓD ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...